brama

Napisane przez: asp 14-10-2021

Rozmowy o hejcie w WCK

18 października o godz. 17:00 w sali nr 18 w Wodzisławskim Centrum Kultury można będzie wysłuchać pogadanki na temat hejtu, przestępstwach z nim związanych i ich skutkach. O odpowiedzialności za czyny popełniane nie tylko w ramach mowy stadionowej nienawiści, mówić będzie aspirant Patryk Błasik, specjalista do spraw profilaktyki społecznej z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim.

Spotkanie będzie okazją do podsumowania projektu „Język na stadionach – język tolerancji” i wyświetlenia krótkiego materiału filmowego z warsztatów, które Wodzisławskie Centrum Kultury realizowało od czerwca do października. Wszystkich uczestników projektu, a także osoby zainteresowane tematem hejtu i mowy nienawiści, zapraszamy na spotkanie do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Ilość miejsc ograniczona.

Projekt „Język na stadionach – język tolerancji” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty – dodaj do ulubionych 2021″.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • grudzien listopad październik