brama

Napisane przez: lena 15-01-2020

Razem idą przez życie

Wytrwać razem przez wiele lat to nie lada sztuka. Są pary, które mogą być dumne z tego, że wspólnie potrafiły budować swoje życie. Do takiego grona niewątpliwie można zaliczyć małżonków, którzy z radością i niemałym wzruszeniem obchodzą złote i diamentowe gody.

Swoim szczęściem dzielili się dziś mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego i Marklowic, a pełne uznania gratulacje składali im prezydent miasta Mieczysław Kieca i Tadeusz Chrószcz, wójt gminy Marklowice. W oficjalną część uroczystości jubilatów wprowadziła Mirosława Meisel, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, zaś w finale, dla zacnych gości, wystąpiła Artystyczna Rodzinka Seniorów „Nie dejmy sie” z Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Spośród wodzisławian złote gody świętowali: Helena i Janusz Dominowie, Alicja i Józef Frączkowie, Lidia i Andrzej Gardyanowie, Wanda i Andrzej Grzelakowie, Grażyna i Henryk Krzakowie, Stanisława i Rudolf Nalikowie, Aniela i Piotr Sosnowie, Maria i Marian Wawrzyczni, zaś diamentowe gody – Honorata i Piotr Kowalscy. Z kolein w gronie jubilatów z Marklowic znaleźli się: Teresa i Leon Barteczkowie, Irena i Henryk Juszczakiewiczowie, Małgorzata i Jerzy Kubalowie, Krystyna i Andrzej Kuberowie oraz Maria i Zygfryd Walowie.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • październik sierpien lipiec