brama

Napisane przez: KB 05-07-2019

Przyłącz się do Wodzisławskiej Karty Seniora

Prowadzicie działalność gospodarczą? Chcielibyście przystąpić do miejskiego programu i wspierać wodzisławskich seniorów? Wodzisławska Karta Seniora to program, który daje osobom po 60. roku życia wiele zniżek, nie tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego. Aczkolwiek, skierowany jest on wyłącznie do wodzisławskich seniorów.

Program Wodzisławska Karta Seniora zakłada włączenie miejskich jednostek organizacyjnych i instytucji kultury oraz firm prywatnych do działań służących poprawie jakości życia i aktywizacji seniorów. Dzięki uczestniczeniu w programie seniorzy będą mogli skorzystać z promocji i ofert przygotowanych przez firmy i instytucje specjalnie z myślą o nich. Każda osoba mieszkająca na terenie miasta, która ukończyła 60. lat, może w prosty sposób przystąpić do programu poprzez złożenie wypełnionego wniosku. Udział seniorów w programie Wodzisławska Karta Seniora jest bezpłatny.

Głównym celem programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia wodzisławskich seniorów. Program Wodzisławska Karta Seniora jest elementem polityki społecznej realizowanej przez miasto. Jego celem jest podniesienie poziomu aktywności i sprawności seniorów poprzez zwiększenie dostępności do dóbr kultury, zachęcenie do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Chcielibyście się przyłączyć i działać na rzecz wodzisławskich seniorów? Nic prostszego. Stwórzcie ofertę dedykowaną naszym seniorom, wypełnijcie zgłoszenie i cieszcie się przywilejami z tym związanymi!

Co w zamian? Miasto umieszcza artykuł dedykowany Waszym firmom na stronie internetowej. Ponadto, zostaniecie powitani na łamach Gazety Wodzisławskiej. Dodatkowo Wasze logo zostanie zamieszczone na miejskim fanpage’u na Facebooku.

Wniosek można złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Bogumińskiej 4B lub wysyłając na adres: i.michalek@wodzislaw-slaski.pl.

Dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 32 45 90 535.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • wrzesień sierpien lipiec