brama

Napisane przez: lena 05-02-2019

Premiera w wykonaniu Teatru Szydło

O poszukiwaniu miłości, przyjaźni, odwagi i życiowej mądrości w ciekawy sposób opowiedzieli aktorzy z Teatru Szydło.

Artyści 3 lutego w Wodzisławskim Centrum Kultury zaprosili widzów do zobaczenia premierowego spektaklu „Oz”. Było to widowisko pełne emocji, zwrotów akcji i trafnych spostrzeżeń. O każdy szczegół zadbała reżyserka Dorota Krawczyk. Publiczność poczynania młodych aktorów, jak i wszystkich osób zaangażowanych w pracę nad spektaklem nagrodziła brawami. Scenariusz przedstawienia powstał na kanwie powieści Lymana Franka Bauma „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Kto nie miał okazji zobaczyć premiery, może nadrobić zaległości już 24 lutego o godz. 16:00 podczas Rodzinnych Spotkań z Teatrem.

– Przygotowanie tego spektaklu kosztowało nas wiele pracy, ale bezdyskusyjnie, warto było – mówiła Dorota Krawczyk. – To przedstawienie, które śmiało mogą zobaczyć nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli. To ponadczasowa historia, która bawi i wzrusza widza w każdym wieku – dodawała.

 

 

 

Teatr Szydło działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 2009 roku w zmiennym składzie. Ma na swoim koncie siedem spektakli: „Życie na 7 barw”, „Grupa Laokoona”, „Księżniczka na ziarnu grochu”, „Małpa przed telewizorem”, „Alicja w krainie czarów”, „Raff 13” oraz „Ludzie i Anioły”.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • lipiec czerwiec maj