brama

Napisane przez: lena 21-02-2020

Potyczki tenisistów stołowych

W derbach powiatu wodzisławskiego zmierzyli się tenisiści stołowi LKS Gwiazda Seger Skrzyszów podejmowani przez zespół KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski.  Rzecz działa się 19 lutego.

Zawodnicy obu drużyn mogą zaliczyć ten mecz do udanych, a wynik 7:3 nie jest wiernym odzwierciedleniem wydarzeń, które miały miejsce przy stołach tenisowych.

W początkowej fazie meczu, po rozegraniu pierwszej tury gier pojedynczych, zawodnicy obu drużyn zaprezentowali tenis stołowy na bardzo wysokim poziomie, a wynik meczu był 2:2. Rozegrane gry podwójne okazały się przechylić szalę zwycięstwa na stronę drużyny ze Skrzyszowa i po emocjonującej wymianie piłek w każdym z rozegranych setów wynik meczu był 4:2 dla LKS Gwiazdy Seger Skrzyszów. Druga turę gier pojedynczych także wygrali goście 3:1, a końcowy wynik meczu został ustalony na 7:3.

 Bardzo dobrze szczególnie w spotkaniu z zawodnikiem gości Kamilem Smołką zaprezentował się najmłodszy z wodzisławskich zawodników Krzysztof Marciniec, co prawda przegrywając swoją potyczkę, ale po bardzo dobrej grze wynikiem 2:3 (12:14, 7:11, 11:9, 11:7, 9:11)

Drużyny wystąpiły w składach:

KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski: kapitan- Bogusław Balawajder, Grzegorz Marciniec, Robert Musur, Krzysztof Marciniec.

LKS Gwiazda Seger Skrzyszów: kapitan- Filip Jabłoński, Sebastian Juzek, Damian Porembski, Bartosz Putołka Kamil Smołka.

Kolejne spotkanie zawodnicy Relaksu rozegrają 26.02 o godz. 18.00 z zespołem KS Ogniwo Rogoźna Żory. Mecz odbędzie się w Żorach ul. Wodzisławska 119.

źródło: KRS TKKF Relaks

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • marzec luty styczen