brama

Napisane przez: KB 10-07-2018

Popołudnie z Sąsiadem i Unią Europejską w RPR

14 lipca w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” odbędzie się impreza pt. „Popołudnie z Sąsiadem i Unią Europejską”. Wydarzenie, przy wsparciu miasta, organizuje Spółdzielnia Mieszkaniowa „ROW” Wodzisław Śląski.

Imprezę, o godz. 16:00, zainicjuje uroczyste przejście nowo wybudowaną ściężką pieszo-rowerową, tzw. „łącznikiem”, dzięki któremu mieszkańcy w ułatwiony sposób będą mogli przemieszczać się pomiędzy Starym Miastem i Rodzinnym Parkiem Rozrywki.

Na uczestników wydarzenia będzie czekał szereg atrakcji, m.in. występy artystyczne młodzieży, stoiska tematyczne, gry, konkursy o tematyce europejskiej z nagrodami czy pokaz pirotechniczny.

Dla najmłodszych mieszkańców miasta zaplanowano m.in. dmuchany zamek oraz miejsce, w którym animatorzy będą malowali twarze. Nie zabraknie również zabaw tanecznych i baniek mydlanych.

ZUwieńczeniem Popołudnia z Sąsiadem i Unią Europejską będzie występ krakowskiego kabaretu – Formacji Chatelet oraz muzyczne widowisko w wykonaniu Mariusza Kalagi i jego zespołu.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • listopad pazdziernik wrzesien