brama

Napisane przez: lena 13-02-2020

Pokaż, co potrafisz na Gali Tanecznej MIX

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na 19. Galę Taneczną MIX, jedną z największych imprez tanecznych na południu Polski. Impreza odbędzie się w sobotę, 25 kwietnia.

Organizatorem wydarzenia jest Wodzisławskie Centrum Kultury. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Uczestnicy powalczą o najwyższe trofea w trzech kategoriach tanecznych: street dance, show dance i taniec towarzyski. Inicjatorem Gali jest Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działający w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK. Koordynatorem tej tanecznej imprezy jest główny instruktor i choreograf SPIN-u, Elżbieta Lasocka.

– Wydarzenie to co roku cieszy się dużym zainteresowaniem grup tanecznych z wielu polskich miast. Po raz kolejny Wodzisław Śląski stanie się roztańczonym centrum naszego regionu – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wodzisławska Gala to ogólnopolski przegląd zespołów tanecznych, której celem jest popularyzacja zespołowych form tanecznych oraz konfrontacja dorobku artystycznego zespołów działających w szkołach, świetlicach, domach kultury. Jej uczestnikami są dzieci od 7 lat oraz młodzież i dorośli.

Na zgłoszenia Wodzisławskie Centrum Kultury czeka do 31 marca br. Warunki uczestnictwa oraz karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec