brama

Napisane przez: lena 07-02-2019

Piotr Bałtroczyk w WCK

Piotr Bałtroczyk, jeden z najlepszych kabareciarzy w Polsce, wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury z programem „Mężczyzna z kijowym peselem”. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 14 marca br. o 18:30. Artysta wystąpi na scenie WCK z okazji Dnia Kobiet.

Piotr Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Artysta zaczyna niebanalnie od: „Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”. I to właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, gdyż tego, co nastąpi potem, nie wie nawet sam Bałtroczyk. Przyznał się kiedyś, że ma w głowie jakieś siedem godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu. Jedno jest jednak pewne – celne puenty, niebanalne historie i dowcip na najwyższym poziomie będą gwarancją udanego wieczoru, na którym z pewnością warto być w Wodzisławskim Centrum Kultury.

– Piotr Bałtroczyk tworzy niekwestionowaną czołówkę polskiej sceny kabaretowej. Jego występy od lat cieszą się ogromną popularnością, a inteligentny dowcip i doskonałe obycie sceniczne gwarantują satysfakcję nawet najbardziej wymagającym miłośnikom kabaretowego monologu – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

źródło: WCK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecien marzec