brama

Napisane przez: lena 06-08-2019

Od września ruszają zapisy na zajęcia w WCK

Amatorski Ruch Artystyczny z Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprasza wszystkie chętne dzieci, młodzież oraz dorosłych do skorzystania z oferty zajęć prowadzonych w WCK. Już od września startują pierwsze nabory do grup tanecznych, muzycznych, plastycznych i naukowych. Sprawdźcie szczegóły.

Amatorski Ruch Artystyczny „ARA” działa w Wodzisławskim Centrum Kultury i zrzesza kilkanaście zespołów, grup artystycznych i kół zainteresowań. W ramach „ARA” instruktorzy prowadzą zajęcia plastyczne, taneczne, teatralne, performatywne, muzyczne, filmowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. W „ARA” swoje talenty rozwija ponad 800. członków z Wodzisławia Śląskiego oraz okolic. Grupy zdobywają co roku wiele prestiżowych nagród na konkursach ogólnopolskich, a także o zasięgu europejskim i randze światowej. Grupy znane są nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami.

Jak dołączyć do „ARA”?
Wystarczy wybrać interesujące nas zajęcia i przyjść w wyznaczanym terminie. Uwaga! Większość grup zamyka zapisy na swoje zajęcia już w samym wrześniu, a często również z powodu dużego zainteresowania bezpośrednio po dniu naboru.

Co? Gdzie? Kiedy? Zapraszamy do śledzenia fanpage’a Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz strony internetowej www.wck.wodzislaw-slaski.pl. Szczegółowe informacje już wkrótce.

źródło: WCK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • grudzien październik wrzesien