brama

Napisane przez: lena 13-03-2019

Od pół wieku są razem

Złote gody świętowało piętnaście par małżeńskich z Wodzisławia Śląskiego i sześć par z Marklowic.

Z tej okazji medale za długoletnie pożycie małżeńskie zacnym jubilatom wręczali prezydent miasta Mieczysław Kieca i Benedykt Kołodziejczyk, sekretarz gminy Marklowice. Do wyróżnień serdeczne życzenia dołączyła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mirosława Meisel. O szczególną oprawę muzyczną zadbała Artystyczna Rodzinka Seniorów Nie dejmy sie z Wodzisławskiego Centrum Kultury. Grupa pod kierownictwem Ireny Sauer wykonała repertuar „Od zielonych do złotych godów”. Uroczystość miała miejsce 13 marca w hotelu Ostrawa.

W gronie docenionych jubilatów z Wodzisławia Śląskiego znaleźli się: Irena i Jan Barteczko, Helena i Jerzy Barchmańscy, Halina i Henryk Budzińscy, Cecylia i Augustyn Helczykowie, Anna i Ludwik Iwańscy, Małgorzata i Karol Jańscy, Jadwiga i Waldemar Kasperczykowie, Wanda i Roman Kempińscy, Halina i Alfons Krakowczykowie, Sabina i Tadeusz Krawczykowie, Dorota i Konrad Kubalowie, Zofia i Dominik Meredykowie, Ewa i Wiesław Mrówka, Wanda i Erwin Ruccy oraz Halina i Mirosław Westerlichowie.

W gronie jubilatów z Marklowic znaleźli się: Pelagia i Joachim Cichy, Maria i Jerzy Fojcikowie, Małgorzata i Mieczysław Kałatowie, Zofia i Rudolf Mika, Genowefa i Alfons Rduchowie oraz Irena i Gerard Tomiczkowie.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec