brama

Napisane przez: KB 13-07-2018

O.S.T.R. gościem specjalnym Reggae Festiwalu

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalno-muzycznych tego roku. Już 27 lipca ruszy jubileuszowa edycja Reggae Festiwalu, którą uświetni występ gościa specjalnego. O.S.T.R. dołączy do grona artystów, których muzyka będzie rozbrzmiewać podczas 15. odsłony wydarzenia.

O.S.T.R., a właściwie Adam Andrzej Ostrowski, to jeden z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych raperów w Polsce. Jego albumy cieszą się ogromną popularnością, rozeszły się w ponad 300 tys. egzemplarzy. Artysta został dziesięciokrotnie nominowany do Fryderyków, jednej z najbardziej prestiżowych muzycznych nagród w Polsce, w tym cztery razy został jej laureatem. Producent, instrumentalista, freestyle’owiec, kompozytor – człowiek orkiestra. O.S.T.R. jest osobą, która żyje muzyką, która kocha to, co robi. Muzyka płynie w jego żyłach.

Fani uwielbiają go za autentyczność i szczerość aż do bólu. Teksty jego utworów przesiąknięte są sarkazmem. Zawsze dobitnie komentuje to, co dzieje się wokół niego. Nie unika tematów związanych z polityką i tym, co dzieje się na świecie. Nie próbuje się nikomu przypodobać, zawsze „mówi o tym, co widzi”. Otwarcie dzieli się osobistymi przeżyciami, które odcisnęły piętno na jego życiu.

Bez wątpienia występ Ostrowskiego będzie niepowtarzalnym i niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników imprezy Najcieplejsze Miejsce na Ziemi.

Zapraszanie gościa specjalnego, reprezentującego inny nurt muzyczny niż muzyka reggae, ma stać się festiwalową tradycją.

15. edycja imprezy odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej w Wodzisławiu Śląskim. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal organizuje dla miasta Wodzisławia Śląskiego Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub. Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl.

Program:

27 lipca, piątek:

18:00 – Rozgrzewka – Dr Love/Slaveah/Cheeba
20:00 – Maleo Reggae Rockers
21:30 – Bob One & Bas Tajpan
23:00 – Gość Specjalny – O.S.T.R
24:30 – King Horror Sound & Alex Bass (ES)

28 lipca, sobota:

17:00 – The Djangos
18:30 – Roots Soldiers
20:00 – Damian Syjonfam
21:30 – Tabu
23:00 – Lion D (IT)
24:30 – Etna Kontrabande 

Dodatkowo!
– Druga scena RiseUp Soundsystem (w piątek i sobotę od 17:00)
– Strefa chillout / plaża
– Srefa Food Trucks (również jedzenie wegetariańskie)
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • luty listopad pazdziernik