brama

Napisane przez: lena 25-07-2020

Gorące emocje na NMNZ już za kilka godzin

Już dziś czekają nas emocje na 17. edycji „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu” w Wodzisławiu Śląskim. W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa, wydarzenie odbędzie się online.  Podczas internetowej transmisji na żywo, wystąpią: Mesajah, TABU oraz Cheeba, DrLove i Slaveah.
Festiwal rozpocznie się o 19:00. Transmisja na żywo będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych bezpłatnie w serwisie Facebook na profilach Wodzisławskiego Centrum Kultury i Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi oraz na kanale YouTube Wodzisławskiego Centrum Kultury. Streaming prowadzony będzie ze sceny WCK bez udziału publiczności. Po raz kolejny Wodzisław Śląski będzie w ostatni weekend lipca najcieplejszym miejscem na Ziemi.

– Wiele osób czeka na nasz festiwal, który od lat jest muzyczną wizytówką miasta. Ze względu na czas epidemii wszystkim fanom tego wydarzenia wraz z miastem Wodzisławiem Śląskim proponujemy ciekawy dzień festiwalowy online. Dzięki temu w naszym regionie i w wielu miejscach w Polsce jak co roku o tym czasie będą mogły zabrzmieć gorące dźwięki reggae. I chociaż tym razem zagramy tylko w internecie, jestem przekonany, że jak zwykle połączy nas dobra energia – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

– W związku z obostrzeniami wywołanymi epidemią nie jesteśmy w stanie zaproponować fanom festiwalu nic innego, chociaż bardzo chcielibyśmy spotkać się na stadionie, bo energia, którą wymieniamy się co roku, jest unikatowa i ładuje wszystkim jego uczestnikom baterie na cały rok. Tej chemii, która tam panuje, nie zastąpi żadne inne rozwiązanie. Niemniej jednak chcemy wlać w bywalców Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi odrobinę radości i pozytywnych wibracji w tym trudnym dla wszystkich czasie. Bądźcie z nami wieczorem 25 lipca, zaproście znajomych, odpalcie grille na swoich działkach, ogrodach, balkonach. Bądźmy wtedy wszyscy razem, jak przez ostatnie 16 edycji festiwalu! Niech ogień znów zapłonie, jestem pewien, że tak właśnie będzie! – mówi Rafał Karwot, lider Tabu.

 

Miasto Wodzisław Śląski organizuje „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal” poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Total Promotion.

Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl.

Program:

Sobota 25 lipca

19:00     Slaveah / DrLove / Cheeba

20:00     Mesajah

21:15     Tabu

22:30     Slaveah / DrLove / Cheeba

23:00     Koniec

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

 

źródło: WCK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec