brama

Napisane przez: lena 25-11-2019

Wybierz się na Kino Seniora

W ramach nowego cyklu „Kino Seniora” Wodzisławskie Centrum Kultury proponuje wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. „(Nie)znajomi” do zobaczenia jutro, 26 listopada o godzinie 10:00 w Kinie Pegaz.

Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

„Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” z 2016 roku to film, który doczekał się aż 18 adaptacji. Przyszedł czas na polską wersję komediodramatu. Przy wspólnym stole zasiadła plejada aktorów, w tym Kasia Smutniak, która zagrała też w oryginale. W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

Bilety: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy do kupienia w kasie WCK

oraz online: https://biletyna.pl/film/Nieznajomi/Wodzislaw-Slaski

 

Źródło: Mówi Serwis

Foto: Jarosław Sosiński

 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • lipiec czerwiec maj