brama

Napisane przez: lena 13-05-2019

Namaluj swoje miasto i weź udział w konkursie

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Wodzisław Śląski – moje miasto”. Konkurs patronatem honorowym objął prezydent miasta Mieczysław Kieca.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat (uczniowie szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, OPP nr 1 i WPWD „Dziupla”). Prace oceniane będą przez jury w trzech kategoriach wiekowych – od 6 do 9. roku życia, od 10. do 14. roku życia, od 15. do 18. roku życia. Prace powinny być wykonane wyłącznie w technice płaskiej (malarstwo, rysunek, grafika) i być w formacie A3. Składać je można do 3 czerwca 2019 r. w OPP nr 1.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędą się w środę, 5 czerwca o godz. 12:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim.

Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni plastycznej dzieci i młodzieży, uwrażliwienie na piękno własnego regionu poprzez przedstawienie portretu Wodzisławia Śląskiego i jego mieszkańców z uwzględnieniem architektury miejskiej, zabytków, miejsc użyteczności publicznej, terenów zielonych.

Więcej informacji o konkursie „Wodzisław Śląski – moje miasto” można znaleźć w regulaminie, kliknij tutaj oraz na stronie internetowej OPP1, kliknij tutaj.

Formularz zgłoszeniowy

źródło: WRiD

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec