brama

Napisane przez: lena 15-04-2019

Najlepsi tancerze na Gali Tanecznej MIX 2019

Wspaniałe taneczne emocje zafundowali publiczności zgromadzonej 13 kwietnia w Wodzisławskim Centrum Kultury uczestnicy Gali Tanecznej MIX 2019.

Na scenie efektownymi choreografiami, barwnymi kreacjami i ogromnym zaangażowaniem imponowali tancerze m.in. z Oświęcimia, Bialska-Białej, Rybnika, Czeladzi, Zabrza, Sosnowca, a także z Wodzisławia Śląskiego. Widzowie mogli zobaczyć ponad 70 formacji utworzonych z ponad 1200 energicznych miłośników tańca. Uczestnicy konkurowali i walczyli o najwyższe trofea w trzech kategoriach: street dance, show dance i taniec towarzyski.

Organizatorem wydarzenia było Wodzisławskie Centrum Kultury, zaś inicjatorem Gali jest Klub Tańca Towarzyskiego SPIN, który działa w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK. Koordynatorem tanecznej imprezy jest główny instruktor i choreograf SPIN-u, Elżbieta Lasocka.

Publiczność brawami nagradzała każdy z występów, z kolei jury, które tworzyli: Katarzyna Grzegorzek, Dariusz Kurzeja i Arkadiusz Franczak wybrało najlepsze formacje.

Wyniki:

Kategoria wiekowa 7 – 11 lat: 


w kategorii show dance: 
I miejsce: Miraż – Wodzisław Śląski
II miejsce: Uśmiech Kadetki – Tworków
III miejsce: Figiel – Rybnik
IV miejsce: Tornado Junior – Pszów
V miejsce: Promyk II – Rybnik

w kategorii street dance:
I miejsce: Bekas Crew – Rybnik
II miejsce: Potworaczki – Pyskowice 
III miejsce: Bajtel Attack – Czeladź
IV miejsce: Badoo Kids – Zabrze i Sosnowiec 
V miejsce: Hip Hop Paczka – Częstochowa

w kategorii taniec towarzyski:
I miejsce: Sweets – Oświęcim
II miejsce: Energy – Oświęcim
III miejsce: Impuls – Oświęcim
IV miejsce: Czaderki – Oświęcim
V miejsce: Ciniminis – Oświęcim

Kategoria wiekowa 12-15 lat:

w kategorii show dance:

I miejsce: Miraż – Wodzisław Śląski

II miejsce: Reaktywacja – Żory

III miejsce: Libra – Bielsko-Biała

IV miejsce: Uśmiech Juniorki – Tworków

V miejsce: Mała Libra – Bielsko-Biała

w kategorii street dance:

I miejsce: Immortal – Częstochowa

II miejsce: Yes Yes Yo – Częstochowa

III miejsce: Larmo Makers – Czeladź

IV miejsce: Badoo – Zabrze

V miejsce: Mała Libra – Bielsko-Biała

w kategorii taniec towarzyski:

I miejsce: Bingo – Oświęcim

II miejsce: Chilli – Oświęcim

III miejsce: Elita Junior – Oświęcim

IV miejsce: Choco – Oświęcim

V miejsce: Super Girls – Oświęcim

Kategoria wiekowa powyżej 16 lat:

w kategorii show dance:

I miejsce: Flawless – Knurów

II miejsce: Reflex – Rybnik

III miejsce: Alter-Ego – Bielsko-Biała

IV miejsce: Uśmiech Seniorki – Tworków

w kategorii street dance:

I miejsce: So What?! – Bielsko-Biała

II miejsce: Silesian Fachmans – Czeladź

III miejsce: Musesze – Pyskowice

IV miejsce: Tornado Dream Team – Pszów

V miejsce: Danceborough – Zabrze

w kategorii taniec towarzyski:

I miejsce: Spin – Wodzisław Śląski

II miejsce: Elita Lejdis – Oświęcim

III miejsce: Focus – Oświęcim

IV miejsce: Akcent – Oświęcim

Kategoria + 30 OPEN:

I miejsce: Mama’s Crew – Zabrze i Sosnowiec

II miejsce: Family Crew – Jastrzębie Zdrój

III miejsce: Tornado Senior – Pszów

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • kwiecień marzec luty