brama

Napisane przez: lena 29-11-2019

Monika Piasecka autorką najlepszego biznesplanu

Jaki jest „Najlepszy Wodzisławski Biznesplan”? Okazuje się, że ten lawendą pachnący. Monika Piasecka z Destylarni olejków eterycznych i jej pomysł na dalsze rozwijanie działalności, opartej m.in. na ekologicznej destylacji roślin, na tworzeniu olejków eterycznych, stworzeniu edukacyjnych ogrodów ziołowych, czy otwarciu linii naturalnych kosmetyków dla zwierząt, uzyskał uznanie jury.

Laureatka konkursu zainicjowanego przez Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zdobyła tym samym nagrodę główną – 5 tys. zł na rozwój swojej zawodowej pasji. Wielki finał miał miejsce 28 listopada w sali konferencyjnej dworca kolejowego.

Do finału wytypowano w sumie pięć biznesplanów, które zaprezentowali: Małgorzata Rożenek, utytułowana specjalistka od stylizacji rzęs Volume Lashes , Katarzyna Błędowska, która kroi i szyje na miarę oczekiwań najmłodszych w Akademii Stylu Maluszka, Anna Kras, która współpracując z restauratorami trudni się fotografią kulinarną oraz Mateusz Kojzar, zaangażowany twórca i producent filmowy – Matech Production. Oceny ich biznesowych pomysłów dokonali: Izabela Kalinowska, zastępca prezydenta miasta, Krzysztof Dybiec, prezes Izby Gospodarczej, Tomasz Markowski i Piotr Dominiak.

Konkurs to pomysł Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, prowadzonego przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecien marzec