brama

Napisane przez: lena 20-03-2020

Młodzi Panowie w WCK we wrześniu

W związku z obecną sytuacją Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Kabaretem Młodych Panów zdecydowało o przeniesieniu występów z 21 i 22 kwietnia na jesień. Nowy termin to 16 i 17 września.

Ta doskonała czwórka artystów prosto z kabaretowej ekstraklasy postanowiła zmierzyć się z nowym gatunkiem scenicznym, tworząc przezabawny spektakl teatralny. Lany poniedziałek albo „Góro Tsy” w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów już 16 i 17 września na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Skąd Kabaret Młodych Panów bierze pomysły na skecze? Sami twierdzą, że z życia, bo ono pisze najlepsze scenariusze. Lany poniedziałek albo „Góro Tsy” jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje. Dla samego kabaretu jest to nowa przygoda na scenie, a zarazem nowy etap pracy w teatrze.

– Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka, jako aktora i reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę dobrze się przy tym bawimy i wierzymy, że każdy, kto go zobaczy, też będzie się z nami wyśmienicie bawił – mówią kabareciarze.

Autor, Janusz Onufrowicz tak opisuje ten spektakl: To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać.

foto: strona oficjana KMP

Spektakl komediowy Lany Poniedziałek, albo „Góro Tsy” autorstwa Janusza Onufrowicza i w reżyserii Jerzego Bończaka publiczność będzie miała okazję zobaczyć w Wodzisławskim Centrum Kultury aż cztery razy. Artyści na scenie pojawią się 16 i 17 września o godzinie 18:00 oraz 20:30.

– Zapraszam na absolutny top polskiej sceny kabaretowej. Kabaret Młodych Panów należy dzisiaj do niekwestionowanej czołówki najbardziej oczekiwanych grup kabaertowych w naszym kraju – zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 70 zł (do 9 sierpnia), później 80 zł. UWAGA! Wcześniej zakupione bilety zachowują swoją ważność i nie ma potrzeby ich wymiany. Osoby niezainteresowane jesiennymi terminami mają czas zwrotu biletu do 30 kwietnia br.

W przypadku chęci zwrotu biletu:

  • zakupionego w kasie WCK zapraszamy po zwrot środków do kasy (termin zwrotu gotówki ustalany indywidualnie, prosimy o kontakt telefoniczny);
  • zakupionego przez portal sprzedaży biletów biletyna po zwrot środków do biletyna.pl.

Bilety niebawem będą ponownie w sprzedaży. 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • lipiec czerwiec maj