brama

Napisane przez: ak 10-01-2018

Międzynarodowe Wodzisławskie Spotkania Kolędowe w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Okręgiem Wodzisławskim Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr oraz Parafią Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim zapraszają na XXIV Międzynarodowe Wodzisławskie Spotkania Kolędowe.
Muzyczne wydarzenie odbędzie się, w niedzielę, 21 stycznia o godzinie 15:00. Po raz dwudziesty czwarty w Wodzisławiu Śląskim zaprezentują się chóry mieszane i dziecięce. Artyści wykonają najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Po raz czwarty będziemy mieli okazję usłyszeć chóry nie tylko z naszego regionu, ale i z zagranicy. Wstęp wolny.

– Wodzisławskie Spotkania Kolędowe są już tradycją. Ich organizacja jest wynikiem dobrej współpracy z wodzisławskim środowiskiem chóralnym i parafiami – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

W świątyni wystąpią: Chór Dziecięcy „Rozmarynek”, Młodzieżowy Chór Miejski „Canticum Novum”, Młodzieżowy Chór „Bel Canto”, Chór Męski „Echo”, Chór Mieszany „Echo”, Chór Mieszany „Jadwiga”, Chór Mieszany „Słowik n/Olzą”, Chór Mieszany „Assumptio”.

Wydarzenie organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury we współpracy z Okręgiem Wodzisławskim Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr i Parafią Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim.

 

 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • pazdziernik wrzesien sierpien