brama

Napisane przez: lena 07-06-2019

Kup bilet na Dni Miasta

Trwa sprzedaż biletów na koncerty organizowane na Stadionie Miejskim podczas 50. Dni Wodzisławia Śląskiego. Bilet, do którego dołączana będzie pamiątkowa, materiałowa opaska identyfikacyjna na rękę, ważna przez dwa koncertowe dni – 8 i 9 czerwca br., kosztuje 2 złote. Warto dokonać szybszego zakupu, aby uniknąć stania w kolejce w dniach imprez.

Opaskę zakłada się na rękę i zaciska. Radzimy założyć ją w taki sposób, by nie uciskała zbyt mocno ręki. Opaska upoważnia do wstępu na Stadion Miejski podczas dwóch koncertowych dni.

Osoby w wieku 7-12 lat obowiązkowo otrzymają od agencji ochrony opaskę z miejscem na numer telefonu opiekuna prawnego. Dzieci do lat 6 mogą otrzymać taką opaskę na życzenie opiekunów. Dzieciom i młodzieży szkolnej zaleca się zabranie ze sobą legitymacji szkolnej.

Przypominamy najważniejsze zagadnienia z regulaminu uczestnictwa w imprezie:

  • dzieci do 12. roku życia mogą przebywać na terenie imprezy pod opieką opiekunów prawnych;
  • dzieci do 6. roku życia mają na imprezę wstęp bezpłatny bez opaski – na życzenie opiekuna prawnego dziecko otrzyma od agencji ochrony opaskę z miejscem na numer telefonu opiekuna;
  • w razie kontroli niepełnoletni uczestnicy imprezy powinni mieć przy sobie legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający ich wiek;
  • poza oczywistymi rzeczami jak broń, materiały wybuchowe czy ostre narzędzia, na teren imprezy nie wolno wnosić także: wskaźników laserowych, napojów alkoholowych, środków odurzających, instrumentów muzycznych, jakichkolwiek ostrych, ciężkich twardych, szklanych, metalowych lub innych przedmiotów, jak np.: parasolek z ostrym zakończeniem, lornetek, łańcuchów, a także butów, plecaków lub odzieży zawierającej twarde lub ciężkie elementy. Flag, transparentów lub tablic niebędących w bezpośredni sposób związanymi z imprezą lub przekraczających swoim rozmiarem wielkość 1m², rowerów, motocykli, zwierząt.

W sobotę, 8 czerwca na Stadionie Miejskim wystąpią: Walfad, Cleo, Mrozu i Kult z Kazikiem Staszewskim. W niedzielę, 9 czerwca zobaczymy koncerty: Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej, DJ SOFi, Michała Szczygła oraz Kombii. Pozostałe atrakcje, w tym występy w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” z koncertem Jose Torresa i Leszka Cichońskiego oraz innymi atrakcjami dla mieszkańców (7 czerwca), będą bezpłatne.

Przedsprzedaż umożliwi uczestnikom imprezy zakup biletu wstępu bez kolejek, które mogą mieć miejsce w dniach imprezy przy kasach na Stadionie.

Regulamin uczestnictwa

Godziny otwarcia kas biletowych na Stadionie Miejskim (ul. Bogumińska):

  • 7 czerwca, piątek: 12:00-20:00
  • 8 czerwca, sobota: 10:00-22:00
  • 9 czerwca, niedziela: 10:00-21:00

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • wrzesien sierpien lipiec