brama

Napisane przez: lena 26-03-2020

Konkurs na pisankę w nowej odsłonie

Z uwagi na obecną sytuację zmianie uległy zasady przeprowadzenia konkursu na najpiękniejszą pisankę, do udziału w którym miasto zachęca utalentowanych wodzisławian. 

Jak aktualnie wygląda formuła konkursu? Warto poznać szczegóły i wspólnie włączyć się w przedświąteczną zabawę. Zasady wyjaśniamy krok po kroku:

Krok 1. Wykonaj pracę – wielkanocną pisankę, która będzie zawierała minimum jeden miejski kolor (szary, czerwony lub granatowy).

Krok 2. Sfotografuj własnoręcznie przygotowaną pracę (do trzech zdjęć).

Krok 3. Pobierz i wypełnił oświadczenie (tutaj). Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią pobierz i wypełnij zgodę na udział w konkursie podpisany przez rodziców lub opiekunów (tutaj).

Krok 4. Zeskanuj bądź zrób zdjęcie oświadczeniu.

Krok 5. Zdjęcia własnoręcznie przygotowanej pracy oraz skan oświadczenia wyślij na adres e-mailowy: kalendarz@wodzislaw-slaski.pl do 5 kwietnia 2020 r. (do końca dnia).

Krok 6. W temacie e-maila wpisz: Konkurs na najpiękniejszą pisankę – swoje imię i nazwisko.

Krok 7. W treści e-maila wpisz: imię i nazwisko twórcy, kategorię, w której bierze udział, oraz informacje, w jaki sposób można się z daną osobą skontaktować (nr tel.).

Prace oceniane będą przez jury w czterech kategoriach:

  • dzieci do 10. roku życia,
  • młodzież od 11. do 18. roku życia,
  • osoby dorosłe,
  • kategoria rodzinna/grupowa, czyli praca zbiorowa całych rodzin lub grup.

Rozstrzynięcie konkursu odbędzie się na miejskim facebooku (tutaj), w czwartek – 9 kwietnia. Zwycięzcom konkursu zostaną wręczone nagrody. Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemii w Polsce, nagrody zostaną przekazane w późniejszym terminie, o którym organizatorzy poinformują za pośrednictwem miejskich social mediów.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie wydarzenia, kliknij tutaj.

 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • marzec luty styczen