brama

Napisane przez: lena 16-09-2020

Konkurs fotograficzny WCK

Dajemy Ci drugą szansę, wykorzystaj ją! Weź udział w fotograficznym konkursie pt. „Człowiek w przestrzeni Wodzisławia Śląskiego”. Do udziału w nim zaprasza Wodzisławskie Centrum Kultury. To okazja, by pochwalić się wnikliwością spojrzenia i podzielić się swoim talentem. Na prace WCK czeka do 20 września.

Temat zadania do wykonania nawiązuje do myśli przewodniej II Festiwalu dokumentu „Optyka wymienna”, który transmitowany był online z WCK. Czekamy na Wasze fotograficzne wypowiedzi o ludziach w przestrzeni Wodzisławia Śląskiego do 20 września br. Wyboru najlepszej dokona jury pod przewodnictwem wybitnego dokumentalisty Mariusza Foreckiego.

Konkurs adresowany jest do pełnoletnich pasjonatów dobrych kadrów, którzy mogą zgłosić od 1 do 3 fotografii. Prace należy przesyłać w formie elektronicznej na adres e-mail: konkurs@wck.wodzislaw.pl. Zdjęcia o charakterze dokumentalnym muszą być zapisane w formacie JPG. Dłuższy bok fotografii powinien mieć nie mniej niż 2400 pixeli, zaś minimalna rozdzielczość zdjęcia musi wynosić 300 dpi. Do laureata konkursu powędruje znakomita książka Mariusza Foreckiego „Mechanizm”, opatrzona autografem znamienitego fotografa dokumentalisty oraz inne publikacje.

Bez wątpienia to idealna motywacja do twórczego działania. Ponadto, wszystkie prace opublikowane zostaną w mediach społecznościowych WCK, zaś zwycięski obraz doczeka się także publikacji w wersji drukowanej „Gazety Wodzisławskiej”. Zachęcamy do udziału i do zapoznania się z regulaminem konkursu, dostępnym na stronie WCK.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecień marzec