brama

Napisane przez: lena 03-06-2019

Komunikacja Miejska – weź udział w konsultacjach

Na 3-7 czerwca zaplanowane zostały konsultacje z mieszkańcami dotyczące nowych rozkładów Komunikacji Miejskiej. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami i przekazania swoich opinii.

Na informacje zwrotne dotyczące tabelarycznych, nowych rozkładów jazdy autobusów będą czekać pracownicy Referatu Zarządu Dróg Wewnętrznych i Transportu. Opinie można wysyłać na adres inwestycje@wodzislaw-slaski.pl, w temacie wpisując „Komunikacja Miejska”.

Nowe rozkłady to rezultat rozstrzygniętego przetargu uzupełniającego na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. Dzięki temu krokowi od 24 czerwca wszystkie dzielnice naszego miasta obsługiwane będą poprzez Komunikację Miejską, organizowaną przez Urząd Miasta. W efekcie odpowiednie połączenia, bliskie wcześniej funkcjonującym, z jedną taryfą biletową i identycznymi ulgami jak w pozostałych miejskich autobusach, uzyskają mieszkańcy Wilchw, Kokoszyc i Zawady.

Tabelaryczne rozkłady dla każdej z funkcjonujących linii zostaną udostępnione na stronie www.wodzislaw-slaski.pl. Warto zaznaczyć, że przekazane zostaną one także wodzisławskim placówkom oświatowym oraz radnym Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • wrzesien sierpien lipiec