brama

Napisane przez: Karolina 05-10-2021

Kojące dźwięki na scenie WCK

Duet MishMatt, wspólnie z towarzyszącymi mu muzykami wprowadzą odrobinę muzycznej harmonii w Wodzisławskim Centrum Kultury. Artyści na wodzisławskiej scenie pojawią się w sobotę, 6 listopada o godz. 19:00.

Fascynaci akustycznego brzmienia – tak lakonicznie mówią o sobie Michał Ucher, wokalista, gitarzysta i Mateusz Musioł, gitarzysta, którzy stoją za projektem sygnowanym nazwą MishMatt. Lakonicznie, ale i trafnie, bo ich twórczość w dużej mierze opiera się na tej klasycznej formie. Połączyła ich nie tylko potrzeba opowiadania i dzielenia się wrażliwością, spostrzeżeniami z innymi za pomocą muzyki, ale i przyjaźń. To wszystko niewątpliwie ma odzwierciedlenie w ciekawych i spójnych kompozycjach, jakimi twórcy raczyć nas będą już 6 listopada. Do wspólnego koncertu na wodzisławskiej scenie zaprosili utalentowanych, dobrych znajomych. Na instrumentach klawiszowych usłyszymy Radka Daszkiewicza, a o właściwy rytm zadba perkusista Piotr Szendzielorz.

Taka symbioza dźwięków, subtelności i niewątpliwie charakternych osobowości stworzy wydarzenie, w którym warto wziąć udział. Warto także po to, by osobiście przekonać się, czy krzyk faktycznie gwarantuje to, że jesteśmy bardziej słyszalni. Może okaże się, że słowa wypowiadane ciszej zostają w nas na dłużej.

Jak brzmi duet MishMatt? Sprawdzicie to zerkając tutaj: https://bit.ly/3iuyDgv. „Nie boję się marzyć” to pierwszy singiel zapowiadający płytę zespołu. Po więcej zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na to wydarzenie w cenie 20 zł już niebawem do nabycia w kasie WCK i w sprzedaży online. Kasa WCK czynna na pół godziny przed seansem Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • październik sierpien lipiec