brama

Napisane przez: lena 15-04-2019

Kluby sportowe z dotacjami

Znamy wyniki ostatniego konkursu ofert na wykonywanie zadań z zakresu sportu na terenie Wodzisławia Śląskiego. Sprawdźcie, które organizacje otrzymały środki.

W ramach konkursu wniosków dokonano wyboru czterech klubów sportowych. Najwyższa kwota dofinansowania to 130 tys. zł, najmniejsza – 11 tys. zł.  Dotacje na wykonanie zadań z zakresu sportu na terenie naszego miasta otrzymają:

1. Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF „Relaks” – 12 000 zł
2. Uczniowski Klub Sportowy „Rapid” – 14 400 zł
3. Klub Sportowy „Wicher Wilchwy” – 11 000 zł
4. APN Odra Wodzisław – 130 000 zł

Dotacje będą przeznaczone na przedsięwzięcia klubów sportowych z zakresu m.in. organizacji i udziału w obozach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, udziału w tych rozgrywkach, realizacji programu szkoleniowego, utrzymania obiektów oraz urządzeń sportowych. Realizacja zadań zgłoszonych do konkursu powinna trwać nie dłużej niż do końca 2019 r.

Wodzisławskie stowarzyszenia kultury fizycznej, kluby sportowe lub uczniowskie kluby sportowe oraz spółki i kluby sportowe będące spółkami, które nie działają w celu osiągnięcia zysku oraz przeznaczają całość dochodu na realizację celów statutowych.

Pula środków przeznaczonych na rozsztrzygnięty właśnie konkurs to 200 tys. zł. Szczegóły dot. przekazania i rozliczenia dotacji zostaną zawarte w umowie między miastem a danym klubem.

źródło: WRiD

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • lipiec czerwiec maj