brama

Napisane przez: lena 09-08-2019

Już niebawem ruszy „Wodzisławski Ekobazar”

Od września na wodzisławskim Rynku odbywać się będzie „Wodzisławski Ekobazar”. To nie lada gratka dla fanów zdrowego żywienia. Pierwsza edycja odbędzie się 7 i 21 września, w godzinach od 8:00 do 12:00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – sprzedających i kupujących na „Wodzisławski Ekobazar” we wrześniu i październiku br. Ekobazar będzie organizowany na wodzisławskim Rynku w miesiącach wiosenno-letnio-jesiennych, w co drugą sobotę miesiąca.

Jeśli jesteś producentem lub producentką zdrowej żywności wytwarzanej lokalnie (pieczesz pyszny chleb, produkujesz domowe sery, robisz domowe dżemy, wędzisz wędliny itp.), rękodzielnikiem, chcącym sprzedać swoje ciekawe produkty, ekoentuzjastą z ciekawymi pomysłami – przyjdź na nasz Ekobazar na wodzisławski rynek. Czekamy na sprzedawców produktów spożywczych z ogrodów, ogródków oraz przydomowych hodowli. Produkty na wynos i do konsumpcji na miejscu.

Na ekobazarze propagujemy nie tylko zdrową żywność i kontakt z producentem, ale także ekologiczne postawy – rezygnujemy z plastikowych opakowań oraz sztućców, przynosimy własne opakowania na zakupy- siatki, pudełka, szklane naczynia.

Więcej informacji dot. „Wodzisławskiego Ekobazaru” można uzyskać pod nr telefonów: 608 400 189, 608 375 169.

 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • grudzien październik wrzesien