brama

Napisane przez: lena 03-01-2020

„Joker” w Kinie Pegaz

To jeden z najchętniej oglądanych filmów minionego roku. To wciągająca historia szaleństwa i udręczenia, z doskonałą grą Joaquina Phoenixa. Film „Joker”, bo o nim mowa, do zobaczenia w Kinie Pegaz już 6 stycznia o godz. 20:00 oraz 10, 11 i 12 stycznia o godz. 20:30.

Przedstawiony przez Phillipsa obraz kultowego czarnego charakteru, Arthura Flecka (Phoenix), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście. 

Tytułową rolę zagrał Joaquin Phoenix, a obok niego w rolach głównych wystąpili: Robert De Niro, Zazie Beetz i Frances Conroy. Film zdobył główną nagrodę, Złotego Lwa, podczas 76. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

Podczas Camerimage Lawrence Sher, operator filmu zdobył Złotą Żabę. Na tym samym festiwalu „Joker” szturmem podbił serca widzów, którzy przyznali mu nagrodę publiczności. Zdjęcia do filmu powstały w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA), Jersey City i Newark (New Jersey, USA) .

Bilety w cenie 16 zł normalny i 14 zł ulgowy (dzieci od lat 3, uczniowie, studenci do 26 roku życia oraz emeryci i renciści) są dostępne w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz online: https://biletyna.pl/film/Joker/Wodzislaw-Slaski

Źródło: Warner Bros

Foto: A. Joint Effort Productions, Village Roadshow Pictures

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec