brama

Napisane przez: lena 23-05-2020

Jak prowadzić biznes w internecie?

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na webinarium pn. „Biznes w Internecie. Kryzys Was nie powstrzyma!”, które odbędzie się 4 czerwca 2020 r. o godz. 11:00.

W trakcie 45-minutowego spotkania online będzie można zgłębić wiedzę nt. narzędzi i rozwiązań, które można wdrożyć do internetowego biznesu. Webinarum poprowadzi Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google, doradca z 17-letnim stażem w branży marketingu internetowego.

„Wielu analityków mówi, że idą ciężkie czasy i pewnie dużo w tym racji. Czas koronawirusa pokazuje, że zarówno małe lokalne firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje albo się zwijają i zwalniają pracowników albo wręcz przeciwnie – wykorzystują ten czas do rozwoju i wdrażania innowacji. Pierwsza grupa przez lata żyła stabilnie w świecie offline, zupełnie ignorując zmiany i rozwój Internetu oraz rynku e-commerce. Druga grupa równolegle z rozwojem biznesu offline inwestowała w ludzi, sprzęt i rozwiązania do komunikacji i sprzedaży w sieci internetowej. Warto wykorzystać zatem najbliższy czas do rozwoju Twojego biznesu i uruchomienia sprzedaży przez Internet” – zachęca Robert Duda.

Termin i miejsce webinarium

Spotkanie odbędzie się 4 czerwca br. o godz. 11:00. Przewidywany czas jego zakończenia to godz. 11:45. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie: https://sukceswinternecie.clickmeeting.pl/webinar-robert-duda-28052020/register

Ilość miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału w webinarium mają firmy z Wodzisławia Śląskiego.

Spotkanie jest współfinansowane ze środków publicznych otrzymanych z Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim na wsparcie przedsiębiorczości.

Więcej informacji nt. webinarium „Biznes w Internecie. Kryzys Was nie powstrzyma!” można uzyskać, klikając tutaj.

źródło: Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecien marzec