brama

Napisane przez: lena 05-12-2018

Improwizowany Show w WCK

Śmieszny skecz można stworzyć na żywo, bez przygotowania – przekonasz się o tym w Wodzisławskim Centrum Kultury podczas komediowego wieczoru z teatrem improwizacji „To Mało Powiedziane”, który odbędzie się w sobotę, 8 grudnia br. o godz. 18:00.

„Improwizowany show” to skecze tworzone na żywo do sugestii publiczności. Nic nie jest przygotowywane wcześniej, nie zobaczysz tutaj powtarzalnych żartów ani scenariusza. Co więcej, sam będziesz miał wpływ na tworzenie komediowych scenek. Będzie nieprzewidywalnie, zabawnie
i niepoprawnie!

Teatr improwizacji „To Mało Powiedziane” wystąpi przed wodzisławską publicznością po raz drugi.

Wszystko dzieje się na żywo i za każdym razem pojawiają się inne sugestie, więc nie ma dwóch takich samych spektakli. Daje to pewność, że nikt inny nigdy nie zobaczył i nie zobaczy tego, co publiczność tego dnia w Wodzisławskim Centrum Kultury.

– To będzie kolejne spotkanie z artystami Teatru Improwizacji „To Mało Powiedziane” na deskach WCK. Wrześniowy spektakl cieszył się niemałym zainteresowaniem i jestem przekonany, że również grudniowy będzie doskonałą propozycją na zimowy wieczór – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu imprezy do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • lipiec czerwiec maj