brama

Napisane przez: lena 30-04-2019

Gromkie brawa za premierę

Za najmłodszą grupą tancerzy z Teatru Tańca Memento premierowy występ. Młodzi artyści na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentowali spektakl „Sekrety morza”.

Wydarzenie miało miejsce 27 kwietnia. Artyści przedstawili w piękny i wzruszający sposób historię, w której przewijały i splatały się dwa światy – jeden rzeczywisty, a drugi fikcyjny, pełen zaczarowanych postaci. Od widzów za urzekający występ otrzymali gromkie brawa.

Inspiracją do stworzenia przedstawienia był irlandzki film animowany z gatunku fantasy, wyreżyserowany przez Tomma Moore’a. Przedstawia historię pewnej dziewczynki, która szuka odpowiedzi na trudne pytania w świecie fikcyjnym, wyobrażonym i w końcu musi stanąć przed wyborem, w którym z nich chce żyć.

Przedstawienie wyreżyserowała Małgorzata Karwot. Za światło odpowiedzialni byli Agnieszka Wizner i Radosław Bujok. W spektaklu wystąpili: Małgorzata Zielińska, Hanna Sosna, Marcelina Smyczek, Jan Komasinski, Liliana Kowol, Alicja Durczok, Małgorzata Hynek, Antonina Zagola, Maja Czempik, Oliwia Jordan, Oliwia Reguła, Magdalena Kwiatkowska, Magdalena Wizner, Maria Wizner, Karolina Rek, Michalina Andrzejewska, Nicola Bernat, Natalia Duszak, Marlena Frydecka. Głosu w spektaklu użyczyła Patrycja Majdak. Autorem tekstów była Małgorzata Karwot. Kostiumy zaś wykonała Izabela Mrozik.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec