brama

Napisane przez: lena 13-06-2018

Gorące rytmy w piętnastą edycję Festiwalu Reggae

Już dziś zarezerwujcie sobie czas na 27-28 lipca. Wielkimi krokami zbliża się piętnasta, jubileuszowa edycja Reggae Festiwal – Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi.

To wydarzenie, które na dobre wpisało się na listę największych festiwali reggae w Polsce i od lat skutecznie przyciąga oddanych fanów. Atrakcyjny i zróżnicowany line up, widowiskowe koncerty, a przede wszystkim niezawodna publiczność i świetna atmosfera – to wszystko sprawi, że w festiwalowe dni bawić będziemy się znakomicie. Po raz trzeci gorące rytmy rozbrzmiewać będą na stadionie miejskim. Kogo tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć? Na scenie głównej pojawią się artyści z Polski, Włoch i Hiszpanii. Gościem specjalnym i bez wątpienia wyjątkowym będzie O.S.T.R. Dla swojej publiczności zagrają fantastyczni muzycy z Tabu. Zapowiadają się iście szałowe i koncertowe dwa dni. Dodatkowo, wzorem lat poprzednich, muzycznie zrelaksować można będzie się w pobliżu drugiej sceny RiseUp Soundsystem ze strefą chill-out.

Wstęp na imprezę wolny! Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile w Wodzisławiu Śląskim. Wydarzenie dla miasta Wodzisławia Śląskiego organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • listopad pazdziernik wrzesien