brama

Napisane przez: lena 22-07-2020

Gdzie zobaczysz NMNZ?

Z Innej Beczki, Pilsner Pub Wodzisław, Jigger Pub, Club Amber, Freebox Bar Wodzisław Śląski Trzy Wzgórza – to właśnie w tych lokalach, już w najbliższą sobotę, będzie można zobaczyć na żywo transmisję wydarzenia „Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi – Reggae Festiwal”.

Już 25 lipca br. o godz. 19:00 rozpocznie się 17. edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi – Reggae Festiwalu” w Wodzisławiu Śląskim. W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa, wydarzenie będzie transmitowane online. W ramach festiwalu wystąpią:

  • godz. 19:00 – Slaveah / DrLove / Cheeba,
  • godz. 20:00 – Mesajah,
  • godz. 21:15 – Tabu,
  • godz. 22:30 – Slaveah / DrLove / Cheeba.

Transmisję „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi” będzie można zobaczyć w wodzisławskich lokalach, tj.: Z Innej Beczki (ul. Powstańców 2a), Pilsner Pub Wodzisław (ul. Rynek 8), Jigger Pub (ul. Mały Rynek 4), Club Amber (ul. Leszka 67), Freebox Bar Wodzisław Śląski (Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”).

Poczujemy ten niepowtarzalny, coroczny klimat najgorętszej imprezy w mieście. – Bardzo żałujemy, że w tym roku nie uda nam się spotkać na stadionie, ale mamy nadzieję że licznie przyłączycie się do tego wydarzenia i po raz kolejny w ostatni weekend lipca Wodzisław Śląski będzie Najcieplejszym Miejscem na Ziemi. Zachęcamy do zorganizowania najgorętszych domówek tego lata – apelują organizatorzy na oficjalnym fanpage’u wydarzenia.

źródło: WDPiK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec