brama

Napisane przez: ak 11-01-2018

„Fatima. Ostatnia tajemnica” w Kinie Pegaz

27 stycznia o godz. 17:00 oraz 28 stycznia o godz. 18:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do Kina Pegaz na kolejną odsłonę Cyklu Filmów Religijnych. Tym razem widzowie zobaczą cieszący się ogromnym powodzeniem wśród polskiej publiczności film „Fatima. Ostatnia tajemnica”.

 Ten hiszpański film, który ma formę fabularyzowanego dokumentu, został wyreżyserowany przez Andresa Garrigo. Główną bohaterką filmu hiszpańskiego twórcy jest Monica, poszukująca pracy montażystka, która dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie. Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat. Intrygujący obraz Andresa Garrigo na styku fabuły i dokumentu ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć. Dodatkową niespodzianką dla polskich widzów będzie fakt, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.

– Cykl filmów religijnych w naszej placówce cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta. To jedna z wielu propozycji naszego kina „Pegaz” – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 10 zł są dostępne w kasie WCK oraz w sprzedaży internetowej. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend – na godzinę przed imprezami.

Honorujemy Wodzisławską Kartę Seniora oraz Kartę TuKupuj.

źródło: WCK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • pazdziernik wrzesien sierpien