brama

Napisane przez: lena 29-01-2021

Dziś koncert online z WCK

Przed nami kolejne wydarzenie na onlajnie organizowane przez Wodzisławskie Centrum Kultury. Tym razem z wodzisławskiej sceny wybrzmi alternatywny rock z ponadczasowym przesłaniem. To za sprawą grupy The Posit Collective. Koncert odbędzie się dziś, 29 stycznia o godzinie 19:00.

Muzyka zespołu The Posit Collective to szeroko pojęty rock alternatywny z lekką nutą melodyjnych pejzaży, w których grupa poprzez szczere i oryginalne teksty daje upust swoim przeżyciom oraz emocjom. – Jest ona uzewnętrznieniem naszego patrzenia na otaczający świat. Choć zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w trudnych czasach, to wierzymy, że takie wartości jak Bóg, miłość, dobro, nadzieja, przyjaźń są niezmienne i ponadczasowe. Mamy nadzieję, że słuchanie naszej muzyki pozwoli choć na chwilę zatrzymać się, odpocząć oraz nabrać nowej nadziei, że jutro może być lepszym dniem – przyznają muzycy z grupy The Posit Collective.

Zespół powstał w 2000 roku i do tej pory nagrał trzy płyty: „Całkiem Nowy Dzień”, „W Cztery Oczy” oraz „Fruits”. Sklad zespołu: Ola Wojtaszek – wokal, Jerzy Wojciechowski – lektor, Piotr Jakuszewski – perkusja, Michał Dźwierzyński – gitara, Rafał Woźny – gitara basowa, Wiesiek Lewandowski – gitara ,wokal, Sebastian Szreder – saksofon, instrumenty klawiszowe.

Bezpłatną transmisję na żywo z tego wydarzenia zobaczymy już w piątek, 29 stycznia o godzinie 19:00 na facebooku (otwiera się w nowym oknie) i kanale YouTube (otwiera się w nowym oknie) Wodzisławskiego Centrum Kultury.

źródło: WCK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • październik sierpien lipiec