brama

Napisane przez: lena 10-05-2019

Działają od siedemdziesięciu lat

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim w tym roku świętuje jubileusz 70-lecia działalności. 10 maja „jubilatka” świętowała rocznicę w doborowym towarzystwie.

Od siedemdziesięciu lat stwarzają wiele okazji, byśmy mogli zanurzyć się w piękny świat różnorodnej literatury. Byśmy mogli posmakować sztuki brzmienia i obrazu. Stwarzają atmosferę, która przyciąga nie tylko wspaniałych pisarzy, podróżników, społeczników, artystów, ale także szerokie grono czytelników. Tworzą społeczność, w której każdy, znajdzie miejsce dla siebie. Mowa o pracownikach Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim.

Z okazji wspaniałego jubileuszu dyrektor Ewa Wrożyna-Chałupska odebrała od serdecznych przyjaciół, licznych delegacji zasłużone gratulacje. Podziękowania za nieocenioną pracę składali m.in. prezydent miasta Mieczysław Kieca i starosta powiatu wodzisławskiego Leszek Bizoń.

W wyśmienity nastrój gości wprowadził Artur Andrus, dzieląc się anegdotami z życia wziętymi. Były to historie iście humorystyczne, zaskakujące i takie, których nie sposób wymyślić, które po prostu przytrafiają się. Nie zabrakło także okazjonalnego tortu i uczty muzycznej.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec