brama

Napisane przez: lena 12-10-2020

…Domaro nagrodzone

W konkursie Krajowej Izby Gospodarczej Spółka …Domaro zajęła II miejsce w kategorii Proekologiczna Inwestycja Roku 2019. Na ten tytuł zasłużyła finansowana przez miasto „Modernizacja centralnego ogrzewania w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Górniczej 2-6 w Wodzisławiu Śląskim”.

Celem wykonania modernizacji instalacji c. o. było osiągnięcie efektu polegającego na poprawie sprawności całego systemu centralnego ogrzewania w budynku, zmniejszenia zapotrzebowania na energię pierwotną, uzyskaniu sprawności regulacji i wykorzystania systemu grzewczego, redukcji emisji gazów cieplarnianych oraz zwiększenia efektywności energetycznej budynku.

– To było nasze pierwsze zadanie realizowane w systemie zaprojektuj i wybuduj. Inwestycja została przeprowadzona przy dużej współpracy z mieszkańcami, którzy zmęczeni już problemami wynikającymi z awaryjności dotychczasowej instalacji z dużym zrozumieniem podeszli do zakresu prac i związanymi z tym niedogodnościami. To również uznanie dla mieszkańców, którzy znosili trudy remontu – mówi Barbara Chrobok, prezes …Domaro Sp. z o.o. – W tym roku, przeprowadziliśmy już taką modernizację na kolejnym budynku – dodaje.

źródło: …Domaro Sp. z o.o

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • pażdziernik wrzesień sierpien