brama

Napisane przez: lena 02-01-2019

Dobry start szachistów na koniec roku

UKS Baszta skończył rok z sukcesami. Zawodnicy wzięli udział w XXXVI Międzynarodowym Turnieju Szachowym w Rybniku, rozegranym w systemie szwajcarskim na dystansie siedem rund po 60 minut na zawodnika.

Szachiści uzyskali następujące wyniki: w grupie dziewcząt do lat 8 Diana Rduch zajęła piąte miejsce, w grupie chłopców do lat 8 Szymon Reszczyński był 13, a Wiktor Brocki zajął miejsce 20, w grupie dziewcząt do lat 10 niezawodna Alicja Wojs zajęła pierwsze miejsce oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej dzieci do lat 10, a Maja Moczała zajęła trzecie miejsce. W grupie chłopców do lat 10 Beniamin Lach był 12 miejsce, Paweł Herok zajął 20 miejsce. W grupie dziewcząt do lat 12 Ania Mainka zajęła czwarte, miejsce Alicja Lach zajęła ósme miejsce (3,0 pkt), a Julia Brawańska była 10. W grupie chłopców do lat 12 Krzysztof Ciepły zakończył zawody na czwartym miejscu.

źródło: UKS Baszta