brama

Napisane przez: lena 26-02-2020

Dla nich niemożliwe nie istnieje

Wymagająca trasa, ogrom adrenaliny i trudne warunki – tak wielu sportowców zapamięta udział w zawodach „Ultra Twardziel 48” oraz w piętnastej edycji „Biegu Twardziela”. Wydarzenie, które przyciągnęło ponad stu wspaniałych sportowców, miało miejsce 23 lutego na trasach wyznaczonych w dzielnicy Wilchwy.

Na dystansie 48 km rywalizowało 19 ultrasów. Trzy okrążenia najszybciej pokonał niezawodny Sebastian Bartosik, który reprezentuje KS Forma Wodzisław Śląski, a wśród zawodniczek bezkonkurencyjna była Iwona Wilkowska z Kędzierzyna Koźla. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy zawodnicy ścigali się na tak długim dystansie. Zwycięzcami klasycznego dystansu „Biegu Twardziela” zostali: w grupie biegaczy Roberto Dimiccoli z Raciborza i Ewa Nalepka z Sosnowca, w grupie nordic walking Daniel Romanowski z Rybnika oraz Roksana Orzyszek z Rydułtów. Sumują w imprezie sportowej udział wzięło: 19 ultrasów, 78 biegaczy oraz 21 kijkarzy.

W organizację wydarzenia włączyli się: KS Forma Wodzisław Śląski, KS Wicher Wilchwy, MOSiR „CENTRUM” oraz miasto Wodzisław Śląski.

foto:  KS Forma Wodzisław Śląski

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • marzec luty styczen