brama

Napisane przez: lena 09-03-2019

Determinacja przełożyła się na wygraną

Wodzisławscy koszykarze w mocno okrojonym składzie odnieśli bardzo cenne i ważne zwycięstwo nad MOSM Tychy.

Dla przypomnienia, koszykarze po pierwszym etapie rozgrywek znaleźli się w gronie siedmiu najlepszych zespołów na Śląsku w tej kategorii wiekowej. W Finale „A” śląskich rozgrywek U13M dalej nie zaznali porażki po trzech kolejnych meczach z Katowicami, z Cieszynem i z Tychami.

Mecz z Tychami w pierwszej połowie był niezwykle wyrównany i zakończył się remisem 35:35. W drugiej połowie nie było łatwiej, jednak dzięki determinacji i woli zwycięstwa wszystkich koszykarzy MKS Wodzisław wygrał spotkanie. Na specjalne wyróżnienie zasługuje najlepszy koszykarz w tym meczu Krzysztof Jargoń.

MKS Wodzisław – MOSM Tychy 74 : 64 (20:18, 15:17, 22:15, 17:14)

Punkty dla MKS Wodzisław w tym meczu zdobyli: Krzysztof Jargoń 20, Mikołaj Kolarski 14, Bartosz Jordan 10, Michał Nawrocki 7, Artur Szczeponek 6, Jarosław Fierut 5, Karol Izydorczyk 4, Maciej Łazarczyk 4, Karol Kozielski 4. W zawodach brali też udział: Kosma Kolarczyk, Wiktor Kubecki i Dominik Wójtowicz. Trener zespołu – Marek Malik.

źródło: MKS Wodzisław