brama

Napisane przez: lena 03-10-2019

Daj sobie szansę na nowy początek

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim zachęca do udziału w projekcie unijnym Program Aktywności Lokalnej dzielnic Stare i Nowe Miasto „Aktywność szansą na nowy początek”.

Wspomniany projekt wodzisławski MOPS realizuje w partnerstwie z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych w Rybniku. Będzie on realizowany w ramach rewitalizacji dworca kolejowego i budowy Centrum Przesiadkowego w Wodzisławiu Śląskim. Grupa docelowa, do której działania są adresowane to 25 mieszkańców Wodzisławia Śląskiego z dzielnic Starego i Nowego Miasta, w tym w szczególności osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.

Celem głównym projektu jest wzmocnienie ich aktywności społecznej  i zawodowej.
Do projektu mogą zgłosić się osoby z Wodzisławia Śląskiego zamieszkujące poszczególne ulice w wymienionych dzielnicach miasta, według wskazanych poniżej danych:

Nowe Miasto:

Stare Miasto:

W tym:

– osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w tym:

 

Korzyści z udziału w projekcie:

Jesteś zainteresowany?

Zgłoś się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, ul. Daszyńskiego 3 lub zadzwoń pod numer telefonu: 32/45 90 675, 45 90 684, 45 90 654 i poproś o rozmowę z pracownikami Weroniką Grabiec, Ewą Błędowską lub Renatą Jureczko.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są poniżej:

źródło: MOPS Wodzisław Śląski

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • luty styczen grudzien