brama

Napisane przez: Karina Powała 11-05-2020

Ćwicz online z wodzisławskimi klubami fitness

Ograniczenia związane z pandemią koronawirusa spowodowały zamknięcie siłowni i klubów fitness. Nie oznacza to, że w obecnym czasie trzeba rezygnować z aktywności fizycznej. Wodzisławskie kluby fitness przygotowały ofertę specjalną dla osób, które chcą aktywnie spędzać czas w domowych warunkach. Jaką? Tego dowiecie się z artykułu.

Kluby fitness starają się przetrwać i dopasować do nowej, tymczasowej rzeczywistości. Zajęcia zostały przeniesione na platformę internetową. Prowadzone są zajęcia online oraz streamingi. Część klubów fitness oferuje takie zajęcia odpłatnie, a część bez ponoszenia kosztów przez klienta. Wszystko zależy od zobowiązań i polityki klubu.

FitActive Studio

FitActive Sport zachęca do trenowania online. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą skorzystać z dwóch opcji: płatnej oraz darmowej. 

Opcja płatna umożliwia trenowanie poranne (godz. 8:30, w poniedziałki, środy i piątki) oraz wieczorne (o godz.18:00, od poniedziałku do piątku) za pośrednictwem portalu Facebooku i zamkniętej grupy pn. „FitActive Studio – treningi online”, tutaj. Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnych ćwiczeń z instruktorami FitActive Studio, które ukazują się trzy razy w tygodniu na fanpage’u klubu, tutaj

Z dokładnym harmonogramem zajęć oraz formami płatności i innymi ciekawostkami można zapoznać się, klikając tutaj

Gosław Sport Center

Gosław Sport Center także zachęca do ćwiczenia online z klubowymi instruktorami. Każda chętna osoba może dołączyć do treningów transmitowanych na żywo. Wystarczy skontaktować się za pośrednictwem Facebooka z Gosław Sport Center, tutaj i opłacić zajęcia. Następnie zostaje się dołączonym do grupy, na której transmitowane są zajęcia według opracowanego grafiku. Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 i 18:00. 

Gim City Wodzisław 

Gim City Wodzisław przeniósł się na platformę Youtube i udostępnia pełnometrażowe filmy z treningami. Ćwiczenia prowadzą instruktorzy pracujący na co dzień w tym klubie. Warto dodać, że wideotreningi pojawiają się na kanale systematycznie. Znajdziecie je, klikając tutaj.

Dodatkowo Gim City Wodzisław oferuje wynajem sprzętu do ćwiczeń. Z ofertą można zapoznać się tutaj

WSPIERAJ PRZEDSIĘBIORCÓW

W tych trudnych czasach warto wspierać przedsiębiorców. Dla klubów fitness sytuacja jest dramatyczna. Nie mogą oni serwować zajęć „na wynos”. Internet i dobra wola klientów jest ich jedyną szansą na przetrwanie. 

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • maj kwiecien marzec