brama

Napisane przez: KB 26-06-2019

CUS. Spotkanie dotyczące projektu

27 czerwca 2019 r. o godz. 15:00 w siedzibie Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego „Dziupla”, przy ul. Świętego Jana 17, odbędzie się spotkanie informacyjne dot. realizacji projektu pn. Rozszerzenie usług społecznych świadczonych przez Wodzisławską Placówkę Wsparcia Dziennego „Dziupla”.

 

 

Celem spotkania będzie zapoznanie z oferowanym w ramach projektu wsparciem. Przedstawione zostaną również informacje o projekcie, jego założenia oraz zasady otrzymania wsparcia. W trakcie spotkania rozdane zostaną dokumenty rekrutacyjne, a pracownicy WPWD „Dziupla” odpowiedzą na pytania związane z projektem, jak i procesem rekrutacji.

Realizacja projektu pn. Rozszerzenie usług społecznych świadczonych przez Wodzisławską Placówkę Wsparcia Dziennego „Dziupla” jest współfinansowana ze środków Unii w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 (Oś Priorytetowa IX Włączenie społeczne Działania 9.2 Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałania 9.2.2 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych – RIT Subregion Zachodni RPO WSL 2014-2020). Wykonanie projektu rozpocznie się 1 lipca br.

źródło: UM

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • lipiec czerwiec maj