brama

Napisane przez: Karolina 30-07-2021

Bezpłatny dostęp do Wi-Fi w Wodzisławiu Śląskim

Już od najbliższej niedzieli mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego, będą mogli korzystać z dziesięciu darmowych hotspotów Wi-Fi na terenie miasta. To dzięki dofinansowaniu z unijnego projektu WiFi4EU. Gdzie znajdują się punkty dostępu?

Z darmowych hotspotów Wi-Fi będzie można skorzystać od 1 sierpnia br. w następujących lokalizacjach: MOSiR „CENTRUM” – parking, ul. Bogumińska 8, MOSiR „CENTRUM” – loża prasowa, maszt oświetleniowy, Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza” – wypożyczalnia, miejsce do grillowania, Dworzec Kolejowy – peron, poczekalnia, Pałac Dietrichsteinów – kierunek: Rynek ul. Kubsza 2 oraz kierunek: Park Miejski, ul. Kubsza 2, Kryta Pływalnia „Manta” – poczekalnia, ul. 1 Maja 16 a.

Jak połączyć się z Wi-Fi?

Aby nawiązać połączenie należy posiadać urządzenie, które jest wyposażone w prawidłowo działającą bezprzewodową kartę sieciową standardu IEEE 802.11g, 802.11n lub 802.11ac. W urządzeniu należy włączyć interfejs radiowy (kartę radiową) i wykryć dostępne sieci. Następnie należy połączyć się z siecią bezprzewodową o nazwie „WiFi4EU”. Po połączeniu nastąpi przekierowanie na stronę logowania do Hotspota.

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za sposób, w jaki wykorzystuje konto, w tym za treści i inną zawartość przesyłanych wiadomości, z uwzględnieniem odpowiedzialności karnej za działanie niezgodne z prawem.

Projekt WiFi4EU

Inicjatywa WiFi4EU ma na celu zapewnienie obywatelom i odwiedzającym dostępu do internetu w całej UE przez bezpłatne Wi-Fi w miejscach publicznych, takich jak parki, place, urzędy, biblioteki i ośrodki zdrowia.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • sierpien lipiec czerwiec