brama

Napisane przez: Karina Powała 24-06-2020

Baza wodzisławskich firm #kupujlokalnie

Zmagania z koronawirusem to trudny czas dla handlowców, usługodawców i klientów. Akcja #kupujlokalnie to wyjście im naprzeciw i odpowiedź na tę sytuację.

W okresie załamania rynku gospodarczego w wyniku stanu epidemii COVID-19, najbardziej poszkodowane są małe firmy i firmy rodzinne. Włączmy się do akcji #kupujlokalnie i pomóżmy naszym firmom ratować miejsca pracy.

Akcja ukierunkowana jest do wszystkich mieszkańców, by skierowali swoje kroki i telefony do lokalnych firm.

Lista firm, które zgłosiły się do promocji na grupie #kupujlokalnie Wodzisław Śląski:

Usługi:

– Gallus Centrum Rozwoju Osobistego i Neuroterapii, http://www.poradnia-gallus.pl/ tel. 695 487 p 695,

– Ośrodek Diagnozy, Terapii i Rozwoju „Okno na Świat”, http://www.poradnia-oknonaswiat.pl/ tel. 792 814 723,

– Terapeutyczne Przedszkole „Okno na Świat”, https://bit.ly/36PbgHF tel. 792 814 723,

– Bonimex – Producent osłon okiennych, http://www.bonimex.pl/, tel. 32 451 33 02,

– Szkoła Językowa Optimistic Education, https://optimisticeducation.pl/, tel. 661 677 036,

– Akademia Stylu Maluszka, https://www.facebook.com/akademiastylumaluszka, tel. 609 357 605,

– Usługi i doradztwo językowe, https://bit.ly/2TZazWS, tel. 504 187 444,

– ICD GROMEK, https://www.icdgromek.pl/, tel. 511 840 088,

– MIKA Car Detailing, https://mikacardetailing.pl/, tel. 664 023 047,

– Salon fryzjerski Prestige, https://www.moment.pl/salon-fryzjerski-prestige, tel. 32 455 59 02,

– Studio Figura Wodzisław Śląski, https://www.facebook.com/StudioFiguraWodzislaw/, tel. 885 116 117,

– Usługi Kosmetyczne Design, https://bit.ly/3cjno4M, tel. 794 601 006,

– Akademia Urody Glamour Katarzyna Kolisz, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/556476/akademia-urody-glamour-katarzyna-piechota,

– Bernadeta Rduch Firma Inpas, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562359/bernadeta-rduch-inpas usługi melioryzacyjne,

– Allegastro, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562363/allegastro-anna-brachman,

– Invego Group, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562364/invego-group-sp-z-o-o,

– Sonwit Indeco Dekoracje i wyposażenia wnętrz, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562267/sonwit-indeco,

– F.H.U. Kluczyk Rafał Rysz, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562271/fhu-kluczyk-rafal-rysz,

– Firma Handlowo – Usługowa „MASSIMO II” Obuwie i usługi szewskie , https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562369/firma-handlowo-uslugowa-massimo-ii-mateusz-grychnik,

– ForisJOB Karolina Parzych, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562372/forisjob-karolina-parzych,

– Pracownia florystyczna Cuda Wianki, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562357/cuda-wianki-pracownia-florystyczna-monika-glenc.

– Gadriel – krawiectwo, tkaniny, pasmanteria, https://www.facebook.com/salongadriel/, tel. 883 984 155,

– Gatax – warsztat samochodowy, tel. 604 281 991,

– Pracownia florystyczna Cuda Wianki, https://bit.ly/2Au2mmH, tel. 798 657 485,

– Wakacje.pl Wodzisław Śląski, https://www.facebook.com/mytravelwodzislaw, tel. 733 088 033,

– Jazda Orlik S.J., http://jazdaorlik.pl/, tel. 500 655 481,

– Salon Kosmetyczny INSPIRACJA, tel. 698 637 451,

– Xybryzt sp. z o.o., https://xybryzt.pl/, tel. 605-533-655,

Urodomania, http://urodomania.eu/, tel. 792 922 301,

– Fotograf Krystian Dorosz, tel. 602 629 981,

– Studio Nagrań Muzycznych, https://gorecords.business.site/, tel. 725 849 102,

– Foto Gwóźdź, https://www.facebook.com/fotogwozdz/, tel. 32 455 21 08,

– Wo.med Olga Łach Kosmetologia estetyczna, https://bit.ly/3eE6XBF, tel. 796 386 160,

– Protection ubezpieczenia, http://www.protectionubezpieczenia.pl/, tel. 697 190 274,

 

Hotele:

– Jordaszka, http://jordaszka.pl/cs/kontakt-3/, tel. 32 441 60 35,

Gastronomia:

– Art Pizza, https://www.art-pizza.pl/, tel. 575 033 600,

– Restauracja Pilsner Pub, http://www.pilsnerpub.pl/, tel. 790 521 747,

– Agnieszka Umińska BISTRO PAWILONI, tel. 883 990 187,

Handel:

– Sklep zoologiczny Pupil, https://www.facebook.com/Sklep-Zoologiczny-PUPIL-1200408096785588/?ref=page_internal, tel. 32 454 71 03,

– Sklep sportowy F.H. Moto-Sport, http://www.mssklep.com/ , tel. 604 925 473,

– Sklep Zielarsko – Medyczny, http://ziolomed.sklep.pl/, tel. 501 345 236,

– Salon meblowy LEWI, http://lewimeble.pl/, tel. 791 843 992, 506 621 581,

– SOLiD, www.solidmeble.pl, tel. 32 451 11 22, 500 059 780,

– Sklep Mini Max, tel. 32 455 30 58, kom. 603 662 683,

– P.W. „OKO” Optyk, http://www.naszekamyki.pl/, tel. 32 456 38 66,

– Centrum Osłon EFFECT SC, https://www.markiza.pl/, tel. 32 453 01 50,

– SALON FIRAN I DEKORACJI, https://www.ifirany.eu/, tel. 607 322 998,

– F.H.U Dariusz Piguła, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562356/fhu-dariusz-pigula,

– Sklep Spożywczy – Weronika Tatarczyk, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562360/sklep-spozywczy-weronika-tatarczyk,

– Bluejeans, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562361/blue-jeans,

– Studio Fryzjerskie Marzena Sondej, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562368/studio-fryzjerskie-marzena-sondej,

– Meble Kristof, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562366/meble-kristof-turobin-krzysztof,

– Sklep dziecięcy OLFi, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562367/olfi-sklep-dzieciecy-halina-raszewska,

– Agro -Wodzisław, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/558959/agro-wodzislaw-sp-z-oo-spk,

– Vital World, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562050/vital-world-sp-z-oo,

– FHU AS Agnieszka Starosta, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562064/fhu-as-starosta-agnieszka,

– Akdesign, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/556951/ak-design-kadziela-aleksander,

– TOMASZ ZAJĄCZKIEWICZ, https://plusydlabiznesu.pl/firmy/562370/tomasz-zajaczkiewicz,

źródło: WDPiK

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • lipiec czerwiec maj