brama

Napisane przez: lena 04-02-2019

Bawili się w szczytnym celu

Przy dźwiękach poloneza, do którego zapraszali tancerze Zespołu Pieśni i Tańca Vladislavia rozpoczął się II Bal Charytatywny.

Wydarzenie, które miało miejsce 2 lutego w hotelu Amadeus, organizowane było przez Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Fundację Medhouse. Udział w balu był okazją do spędzenia czasu na wspólnej zabawie, w doborowym towarzystwie. Ale to nie główny cel tego wydarzenia. Uczestnicy imprezy przede wszystkim mieli możliwość wsparcia działalności Oddziału Pediatrycznego w Rydułtowach. Nie zabrakło aukcji, licytacji korony królowej balu, wspólnej fotografii czy występów artystycznych.

– Chcemy, by Bal Charytatywny na stałe wpisał się w harmonogram imprez naszego miasta i by zaistniał w świadomości jego mieszkańców. To wydarzenie, któremu zawsze przyświeca szczytny cel. Tym razem pomagamy najmłodszym, których nasi wolontariusze odwiedzają systematycznie i z ogromną radością – mówiła Jadwiga Holeczek-Wojdat, prezes Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W organizację wydarzenia włączyło się także Wodzisławskie Centrum Kultury.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • FOTORELACJE

  • październik wrzesien sierpien