brama

Napisane przez: Karolina 21-09-2021

Przedstawiciele rad dzielnic wybrani

Mieszkańcy wodzisławskich dzielnic wybrali swoich przedstawicieli. 135 nowych radnych będzie reprezentować wodzisławian. Sprawdźcie, kto wszedł w składy wszystkich rad dzielnic.

W skład rady dzielnicy Jedłownik Szyb weszli:

Antoni Mężyk – przewodniczący rady, Tomasz Rać, Marek Małek, Małgorzata Folwarczny – wiceprzewodnicząca rady, Marzena Lorenc, Jadwiga Szweda, Mariusz Adamczyk, Bożena Kuczera, Adam Cichy, Mariusz Borkowski, Piotr Czarnecki, Klaudia Korduła, Maciej Krajewski, Piotr Jeszka, Leszek Cieciera.

Członkowie rady dzielnicy Zawada:

Aneta Żok-Tomala, Anna Wiśniewska-Nachtigal, Celina Swaczyna – wiceprzewodnicząca rady, Dawid Klich, Jan Zemło – przewodniczący rady, Zofia Pomiotło, Joanna Dryja, Dominika Porwoł, Edward Kabut, Ewa Hejna, Karolina Wowra, Izabela Sankala-Ciuberek, Katarzyna Romanowska, Lucyna Czajka, Jakub Elsner.

Członkowie rady dzielnicy Kokoszyce:

Agata Burda – przewodnicząca rady, Adam Rymer, Lucjan Szymik, Błażej Kozielski, Stefania Klimek, Łukasz Krzystała, Urszula Grabowska, Tadeusz Klimanek, Bartłomiej Krótki, Krzysztof Grzyb, Rafał Bieniek – wiceprzewodniczący rady, Hubert Morawiec, Dominika Bartela, Bożena Świątek, Piotr Skaba.

Członkowie rady dzielnicy Trzy Wzgórza:

Marek Milewski, Ryszard Sochacki, Jan Bugajski, Rafał Kruczek, Marek Radomski, Piotr Kominek, Lucjan Musiolik, Janusz Rybczyński, Henryk Okoń, Ryszard Pleszewski, Krystyna Walas, Aleksander Nowak, Izabela Grela – przewodnicząca rady, Maryla Nisiewicz-Jaźwiec, Grażyna Pietyra – wiceprzewodnicząca rady.

Członkowie rady dzielnicy Nowe Miasto:

Maria Czyż, Alicja Szabera, Agnieszka Gardian – przewodnicząca rady, Karolina Radtke, Stanisław Tkocz, Roman Kapciak, Janusz Kurzawa, Henryk Fajkis Agnieszka Tkocz, Grzegorz Grabowski, Adrian Stępniak, Danuta Krawczyk, Jan Kaczyński, Andrzej Stępień, Paulina Gmyrek.

Członkowie rady dzielnicy Radlin II:

Katarzyna Zöllner-Solowska – przewodnicząca rady, Ireneusz Górecki, Antoni Kozielski, Adam Króliczek – wiceprzewodniczący rady, Jolanta Kwiecień, Piotr Maciuga, Witold Mandrysz, Witold Sosna, Katarzyna Kłosok, Tomasz Odrozek, Bogdan Rudol, Janusz Wawrzyczny, Łucja Żymełka, Mariusz Gałuszka, Dariusz Hetroszek.

Członkowie rady dzielnicy Stare Miasto:

Alojzy Szymiczek, Józef Szymaniec – wiceprzewodniczący, Mariusz Starosta, Dorota Holona, Janusz Machnik, Radosław Jura, Jędrzej Jura – przewodniczący rady, Emilia Krasowska-Bazylak, Krzysztof Ledwoń, Krzysztof Talenta, Andrzej Czech, Sylwia Zawadzka-Biernacka, Andrzej Miller, Andrzej Antończyk, Krzysztof Galbierz.

Członkowie rady dzielnicy Wilchwy – Nasza Dzielnica:

Mariusz Blazy – przewodniczący rady, Adam Jajko, Ilona Bazgier, Ilona Tlołka, Justyna Kucharska – wiceprzewodnicząca rady, Mirosław Laube, Tomasz Nowak, Agnieszka Radziszewska, Dorota Mołdrzyk, Magdalena Nalepka, Sebastian Starosta, Jadwiga Strączek, Paweł Masłyk, Patrycjusz Goik, Michał Jurkiewicz.

Członkowie rady dzielnicy Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka:

Marzena Machnik, Waldemar Machnik, Piotr Hajzig, Dominik Krzystała, Dariusz Ogrocki, Zuzanna Tkocz, Dawid Kwiczala, Adam Burda – wiceprzewodniczący rady, Monika Szlezinger, Adam Miarka, Agnieszka Hoszek, Aleksandra Nielaba, Lidia Ptak – przewodnicząca rady, Andrzej Ptak, Brygida Adamik.

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


  • FOTORELACJE

  • październik sierpien lipiec